Rubrika javore/ Shenjat e Horoskopit më me fat në dashuri këtë fundjavë

 

Ja shenjat zodiakale më me fat në aspektin sentimental për këtë fundjavë:

1. Peshqit

Marrëdhënia në çift po kthehet në fiksimin tënd. Raporti seksual që herët në mëngjes është mënyra më e mirë për ta nisur ditën me energji!

2. Akrepi

Kush mund ta harrojë efektin që jep puthja jote dhe përkëdhelitë e tua? Dikush është i dashuruar tmerrësisht pas teje.

3. Luani

Klasi me të cilin i dedikohesh kënaqësisë së partnerit, të bën shembull të pasionit dhe dedikimit.

4. Gaforrja

Je mishërimi i ëmbëlsisë dhe pasionit, të cilët të dy bashkë mund të japin fryte shumë të ‘shijshme’.

/Ora News.tv/