Rubrika javore/ Shenjat e horoskopit më me fat në dashuri për fundjavën

 

Loading poll ...

Si çdo javë, rubrika javore vë në plan të parë shenjat zodiakale më të favorizuara nga planetët në aspektin sentimental të tyre.

Ja cilat do jenë shenjat më me fat këtë fundjavë:

1.Ujori

Kjo fundjavë për ju do jetë ekzaltuese, ku momentet intime do ju bëjnë të harroni çdo problem të përditshmërisë.

2.Dashi

Afërdita do ju ngjyrosë fundjavën me rozë, duke bërë të kaloni situate vërtet romantike dhe erotike.

3. Shigjetari

Kur kalon shumë kohë me dikë që nuk flet të njëjtën gjuhë me ty, nuk të mbetet gjë tjetër veç të flasësh me gjuhën e trupit.

4. Virgjëresha

Përgatitu ta lësh mënjanë çdo formë ndrojtjeje: seksi të përfshin dhe i jep tjetër kuptim kësaj fundjave.

/Ora News.tv/