Rubrika javore/ Shenjat zodiakale me fat në dashuri këtë fundjavë

 

Loading poll ...

Si çdo javë, Parada e shenjave të horoskopit evidenton shenjat zodiakale më të favorizuara nga yjet në fushën e ndjenjave.

Ja cilat janë shenjat më me fat në dashuri për këtë fundjavë:

1. BINJAKËT

Lilith (Hëna e zezë) dhe Afërdita të bëjnë të jesh kërkues në dashuri. Me sensualitetin tënd, do dish të bësh për vete partnerin/en!

2. DEMI

Buzët e tua janë të parezistueshme për atë që do ketë fatin të kalojë netët nën shoqërinë tënde të ëmbël.

3. PESHORJA

Afërdita të bën një dashnor/e të përkryer dhe që di t’i shijojë momentet. Nuk di të thuash ‘jo’ kur të kërkojnë të jesh pasional/e.

4. DASHI

Seksi është valvula jote e vetme dhe e vërtetë e çlirimit të stresit. Të pret një maratonë shumë e bukur këtë fundjavë!

/Ora News.tv/