Ryva Kajtazi me këtë pamje sfidon të ftohtin!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ryva Kajtazi ka vite që është pjesë e skenës shqiptare.

Këtë herë, ajo ka publikuar një imazh të ri ku shihet e veshur me pallton e kuqe, e po ashtu edhe pantallonat e të njëjtës ngjyrë kombinuar me çantën dhe këpucët.

Këto imazhe, ajo i ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, të cilën e ka shoqëruar edhe me një zemër.