S4MM i ka dy fjalë për Taynën: Para se të bëhej e famshme…

 

Reperi S4MM i ka thënë disa fjalë për rep-artisten Tayna.

Reperi S4MM së fundmi ishte mysafir në emisionin ‘Mirage’ aty ku foli shumëçka, përfshirë edhe për raportet e prishura me disa emra të estradës, shkruan lajmi.net.

S4MM ndër të tjera ka treguar se e ka njohur Taynën para se ajo të bëhej e famshme dhe i ka disa fjalë për të.

Për më shumë ndiqeni intervistën e plotë që ua sjellim në vazhdim./Lajmi.net/