S4MM i kthen ‘dissin’ Fuegos dhe gjithë kompanisë 

 

S4MM i është kundëpërgjigjur Fuegos.

Ende pa u publikuar projekti muzikor, faqja “Hip Hop Shqip” e kanë publikuar një video pranë të cilës tregojnë se kënga do të jetë ‘diss’ për S4MM, shkruan lajmi.net.

Dhe i menjëhershëm ka qenë reagimi i reperit tetovar i cili nëpërmjet një postimi në Instastory e ka thumbuar Fuegon dhe gjithë kompaninë.

Në videon që ua sjellim në vazhdim mund t’i dëgjoni fjalët e tij të shkëputura nga një pjesë e këngës “Ribery” nga Fuego dhe më pas reagimin e S4MM./Lajmi.net/

Loading poll ...