S4MM reagon pas ‘dissit” të Readit, ka një porosi për të

  Anëtari i ri i labelit “On Records”, Readi, sot ka publikuar projektin e ri, i cili është ‘diss’ reperin për S4MM.      

Readi ka publikuar projektin e tij me titull “Duki”, në të cilin i ka bërë ‘diss’ direkt S4MM-it, shkruan lajmi.net.

Me të dëgjuar këngën, e cila është lansuar pak orë më parë, S4MM ka reaguar përmes një video-live në Instagram.

“Ata që kanë problem e dinë ku jam, e dinë ku rri, jam në Prishtinë. Le të vijnë”, ka thënë ndër të tjera reperi.

Më poshtë mund ta dëgjoni reagimin e S4MM si dhe këngën “Duki”, e cila është ‘diss’ për të. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 S4MM reagon kunder diss te Readi!! Çfar mendim keni?! 

A post shared by   Hip Hop Shqip OFFICIAL  (@hip.hop.shqip_) on