Sa e ke rrogën? Prezantuesja shqiptare habit me përgjigjen

 

Është njëra nga moderatoret më të përfolura shqiptare.

Liberta Spahiu është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet më të frekuentuara sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, ajo i ka dhënë mundësi ndjekësve në Instagram, t’i bëjnë pyetje rreth saj për çdo gjë që dëshirojnë të dijnë.

Një nga pyetjet ishte se sa e ka rrogën, prezantuesja Spahiu?!

“Rrogën e kom herë ma pak e herë ma shumë… Mvaret prej kushteve atmosferike” përgjigjet moderatorja. /Lajmi.net/