Sa i lumtur shfaqet Gjiko pranë Elites

Që nga martesa e tyre, dyshja janë mjaft të përfolur në shoëbizin shqiptar, shkruan “Kosovarja”.

Gjiko dhe Elita po kalojnë ditët e tyre më të lumtura, ku janë në pritje të bëhen prindër.

Ata për publikun sjellin çdo ditë imazhe të ndryshme, e së fundmi në foton e postuar shfaqen me mjaft lumturi pranë njëri tjetrit.

Po ashtu, Elita në muajt e shtatzanisë vetëm po zbukurohet. /Kosovarja/