Sa vjet i mbushi djali i Pacollit? Ky është urimi i përzemërt

Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli ka zgjedhur fjalët më të mira për të uruar djalin e tij për ditëlindje.

Diari sot mbush 8 vite jete, shkruan Indeksonline.

“Sot djali ynë i dashur, Diari ka mbush 8 vjet. Urime i dashur Diar, të urojmë çdo gjë të bukur, lumturi shëndet dhe jetë të gjatë”, ka shkruar ai mes tjerash në llogarinë e tij në Facebook.