Sabri Fejzullahu përlot me dedikimin për vajzën

Sabri Fejzullahu ka emocionuar të gjithë me urimin për vajzën, Bulzën.

Bulza Fejzullahu ka pranuar një urim të bukur nga babai, Sabriu.

Me rastin e ditëlindjes së vajzës, këngëtari publikoi një fotografi në përqafim të saj, ndërsa e uron me zemër atë.

Ai prek zemrat e të gjithëve kur përmend faktin se po e uron nga largësia, megjithatë është i lumtur që ajo dhe familja janë mirë.

“Bulza ti sotë ke datlindjen,Te uroj nga largësia nuk eshte e lehtë, por kur ti jeton e lumtur dhe vazhdon te jesh e lumtur na bën që edhe ne të ndihemi të lumtur me ty Qika jem, Na ke sjell në jetë dy princesha o Zot sa i lumtur qe jom, ndjenjë që nuk përshkruhet, Babi ti uron gjitha te mirat në jetë drita jem, Festo sot me vajzat Stinen Rigen dhe Bashkëshortin Vetonin, ju don Babi Shumë dhe ti uroj edhe ? vite të lumtura mbi të gjitha të kesh shëndetin dhe rehatin shpirti Babit. @bulza.fejzullahu.abazi“, ka shkruar Sabriu.