Samanta Karavella flet rreth martesës: Edhe fisi ka heq dorë…

  Samanta Karavella po shijon suksesin e projektit të fundit.      

Samanta Karavella ishte e ftuar së fundi në një intervistë për “Wake Up”, ku foli edhe rreth jetës private, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja u pyet edhe rreth asaj se a planifikon të martohet së shpejti, meqë rast kishte një përgjigje të prerë.

“Ka kohë për martesë nuk e mendoj ende. Madje dhe fisi hequr dorë sepse e dinë që unë e kam mendjen te muzika”, ka thënë ajo.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Samanta është “Vonë”, në duet me Elinelin. /Lajmi.net/