Samanta Karavella në të kuqe, ‘zjarri’ vet

Samanta Karavella cilësohet si një nga femrat më unike shqiptare.

Bukuria e saj natyrale dhe ëmbëlsia që e karakterizojnë e bëjnë atë të komentohet përherë në rrjete sociale e media rozë.

Së fundmi ajo shfaqet më joshëse se kurrë në të kuqe, teksa ka fokusuar edhe gjoksin fantastik.

Kujtojmë që Samanta edhe këtë vit ka shkëlqyer me prurjet muzikore, të cilat u pritën jashtëzakonisht mirë nga adhuruesit e saj.

Loading poll ...