Sapo është kthyer nga pushimet, Dua Lipa është gati t’i fillojë sërish

Dua Lipa dëshiron të pushojë sërish me të dashurin.

I dashuri i Dua Lipës, Isaac Carew ka ndarë me ndjekësit disa fotografi në Instagram, përmes së cilave kujton pushimet me Duan, shkruan lajmi.net.

Çifti kishin kaluar çaste të mrekullueshme në ato pushime, saqë dëshirojnë të fillojnë pushime të reja.

Ishte Dua ajo e cila i ka lënë një koment të dashurit, ku shkruan “Gati për pushime sikur këto, të lutem!”.

Për ndryshe, Dua Lipa është vazhdimisht e angazhuar me koncerte në vende të ndryshme të botës dhe po punon për këngë të reja.

Loading poll ...