Sasa me pozën e fundit iu lë gojë hapur!

Adriana Matoshi apo siç njihet më shumë në publik me emrin “Sasa” nga seriali televiziv vendor “O sa mirë”, sonte ka befasuar të gjithë me paraqitjen e saj.

E veshur si një zonjë evropjane Sasa kishte pozuar nën rrezet e diellit dimëror.

Ajo kishte vendosur dhe një palë syze dielli dhe dukej shumë bukur.

Më pas aktorja këtë foto e ka nda me miqtë dhe fansat e saj në Instagram.

Foto në fjalë është pëlqyer shumë dhe ka marrë shumë komente pozitive nga ndjekësit e saj./InfoKosova