Seldi pozon pranë kësaj super-këngëtareje, a do ta xhelozojë Mimoza

Seldi Qalliu është këngëtari nga Shqipëria e që u bë i njohur për publikun për një kohë shumë të shkurtër dhe që atëherë ai vazhdon të jetë një ndër më të pëlqyerit.

Ajo që e bëri Seldin shumë të diskutuar në media ishte lidhja dhe fejesa e tij me këngëtaren, Mimoza Shkodra e më vonë edhe ndarja e tyre u bë po aq e përfolur nga publiku e mediat, përcjell ORAinfo.

Ai ka një kohë të gjatë që ka paralajmëruar publikimin e një këngë me këngëtaren Keisi Meidini.

E sot, ai ka postuar një fotografi me të, e që duket shumë bukur pranë njëri-tjetrit.