Seldit po i mungon Mimoza Shkodra?

Tashmë u bënë muaj që nga ndarja e Seldit dhe Mimozës, shkruan GazetaBlic.

Ishte Seldi ai i cili tregoj për ndarjen e çiftit.Mimoza dhe Seldi, që nga ndarja i kanë shkëputur lidhjet e tyre, madje ata nuk e ndjekin njëri-tjetrin as në rrjete sociale.

Të dy janë aktiv në rrjete sociale, ata ndajnë postime të shumta.Së fundi, Seldi me një postim në ‘Instastory‘ ka ndarë me ndjekësit e tij, projektin e ri të këngëtarit Altin Sulku i i cili mban titullin ‘Pse u ndamë‘, në foto ai i ka shkruar ‘Bravo lali super’, duke e shoqëruar me emoy.

Se a është pishman për ndarjen me Mimozën, kush mund ta dijë më mirë se Seldit.

Shikojeni postimin e tij: