Selena Gomez flet rreth vështirësive që ka kaluar gjatë vitit të kaluar

  Selena Gomez është rikthyer në rrjete sociale.      

Selena Gomez është bërë e gjallë në rrjete sociale, ajo ua ka uruar fansave të saj këtë vit të ri, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka kaluar një vit me plot sfida, andaj në këtë fillimvit ka disa fjalë për t’i thënë.

“Është bërë një kohë që ju nuk keni dëgjuar nga unë, por desha t’ua uroj të gjithëve Vitin e Ri dhe të ju falënderoj për dashurinë dhe mbështetjen. Viti i kaluar ishte definitivisht viti i vetë-reflektimit, sfidave dhe rritjes. Gjithmonë janë ato sfida që ju tregojnë kush jeni dhe çfarë jeni në gjendje të kapërceni. Më besoni, nuk është e lehtë, por nuk jam krenare për atë se çfarë personi po bëhem dhe po shikoj rreth vitit që kemi përpara. Ju dua të gjithëve”, shkruan Selena. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 It’s been awhile since you have heard from me, but I wanted to wish everyone a happy new year and to thank you for your love and support. Last year was definitely a year of self-reflection, challenges and growth. It’s always those challenges which show you who you are and what you are capable of overcoming. Trust me, it’s not easy, but I am proud of the person I am becoming and look forward to the year ahead. Love you all. 

A post shared by   Selena Gomez  (@selenagomez) on