Shaolin Gang anulojnë koncertet, kjo është arsyeja

Pas lajmit se po kthehen me koncerte, Blunt dhe Real kanë dhënë një lajm aspak të këndshëm për fansat.

Blunt dhe Real, apo siç njihen për publikun “Shaolin Gang” kishin paralajmëruar koncert në Kamenicë dhe Tiranë, shkruan lajmi.net.

Të dyja koncertet janë anuluar për shkak të problemeve shëndetësore, e këtë gjë e kanë bërë të ditur vetë reperët përmes rrjeteve sociale.

“PER SHKAK TE DISA PROBLEMEVE SHENDETESORE KONCERTI I DJESHEM NE KAMENICE ESHTE SHTYRE GJITHASHTU EDHE KONCERTI SOTEM NE TIRANE SHTYHET”, thuhet në njoftimin e bërë nga Blunt dhe Real. /Lajmi.net/