Shenjat qe tregojne se jeni te ekspozuar ndaj mykut!

Myku është shumë i rrezikshem sepse është një vr*sës i heshtur dhe mund të shkatërrojë shëndetin tuaj të plotë madje edhe vd*kjen.

Ai mund te gjendet ne lavaman, në cepat e dhomes tuaj, ne dush, dritare, ne dollapet e kuzhines tuaj, ne tavane, madje edhe ne pemen tuaj te Krishtlindjeve , prandaj ju duhet te keni me te vertet shume kujdes pasi shkakton shume probleme shendetsore .

Ekzistojne me mijera lloje te mykut.

Këto janë shenjat e mykut:

Etje e tepruar dhe urinim i shpeshte

Dhimbje koke, mjegulla te trurit

Dridhje

Probleme me syte prsh sy te kuq.

Kollitje

Probleme te tretjes, duke përfshirë dhembjen e stomakut, diarren,të vjella

Rezultate imazhesh për myku

Rraskapitje e pashpjegueshme e muskujve, dhimbje te nervave

Ndryshim te temperaturës ose djersitje gjate natës

Marramendje . Krahas punes tone te palodhur per t’iu informuar, na e shperbleni dhe ju qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi (Foton) e cila ndodhet direkt pas perfundimit te fjalise . Faleminderit per mbeshtetjen SHQIPE .