Shkenda Dubova i rikthehet muzikës?

Shkenda Dubova kohëve të fundit ka qenë mjaft e komentuar në mediat rozë.

Pasi që vitin 2018 e kaloi pa ndonjë projekt muzikor të publikuar, duket se këtë vit do rikthehet fuqishëm në muzikë, shkruan lajmi.net.

Kështu të paktën lë të kuptohet me imazhet e fundit që solli në rrjete sociale e cila vjen joshëse dhe mjaft sensuale.

Nuk dihet ende nëse ky është një set i ri fotografik i saj apo xhirimet e klipit të ri?

“Ajo është një gotë e fortë me kafe të zezë në një botë që është e lagur në verë të lirë e dashuri të butë”, ka shkruar ajo.

Sidoqoftë, Dubova pritet gjithnjë mirë nga fansat e rikthimin e saj në skenë nuk ka dyshim se e presin me padurim.