Shkenda Dubova pozon pranë veturës së saj luksoze

 

Këngëtarja nga Gjilani, Shkenda Dubova bën jetë tejet luksoze.

Jetën e shtrenjtë këngëtarja shqiptare nuk heziton ta shfaqë para ndjekësve të shumtë të saj, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, Shkenda ka hedhur një imazh në Instagram gjersa pozon para veturës luksoze të tipit ‘Range Rover’.

Edhe pse në muzikë nuk është aktive dhe ka kohë që nuk ka sjell këngë të reja, Dubova nuk i lë fansat ta harrojnë atë.

Siç ka paralajmëruar Shkenda, së shpejti do të rikthehet në muzikë. /Lajmi.net/