Shkumbin Ismaili ka zgjedhur këtë vend për ta kaluar vikendin me gruan dhe djalin

  Shkumbin Ismaili ka zgjedhur që vikendin ta kaloj nën shoqërinë e gruas dhe djalit, e vendi që kanë zgjedhur duket shumë relaksues.      

Këngëtari Shkumbin Ismaili në llogarinë e tij në Instagram i ka ndarë me ndjekësit disa foto në të cilat shihet është duke u argëtuar mjaft, shkruan lajmi.net.

Në temperaturat minus në këto ditë të ftohta dimri ai me gruan dhe djalin kanë zgjedhur një vend turistik në Bullgari.

Në pikërisht këtë imazh mund ta vini re se djali i tij është rritur mjaft shumë. Dyshja janë prindër të dy fëmijëve./Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 ❄️ 

A post shared by   Shkumbin Ismaili  (@shkumbiniofficial) on