Shkurta dhe Gresa me lot në sy këndojnë përballë njëra-tjetrës në kanagjegj

Shkurta dhe Gresa me lot në sy këndojnë përballë njëra-tjetrës në kanagjegj

 

Në kanagjegjin e Gresës, nënë e bijë kanë promovuar këngën e re.

Sonte po mbahet kanagjegji i Gresa Behlulit në një nga restorantet luksoze në qytetin e Prizrenit, shkruan lajmi.net.

E në këtë mbrëmje përveç atmosferës së mrekullueshme që keni parë, Shkurta dhe Gresa kanë promovuar edhe projektin e tyre të ri me temën e martesës.

Loading poll ...

Më poshtë mund ta shikoni videon e artisteve duke kënduar përballë njëra-tjetrës, e momentin kur përloten nuk duhet humbur.

Në këto ditë, Gresa dhe partneri i saj kanë organizuar edhe një dasmë madhështore në Prishtinë. /Lajmi.net/