Shkurte Fejza zbulon detaje nga dasma e Gresës

 

Këngëtarja, Shkurte Fejza ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Mirage”.

Në emisionin “Mirage”, ajo ka zbuluar shumë të pathëna nga karriera e saj profesionale dhe jeta private, shkruan lajmi.net.

E vajza e saj e madhe, këngëtarja, Gresa Behluli pritet të martohet së shpejti e cila mbrëmë kremtoi ‘festën e beqarisë’.

Shkurta ka folur rreth kësaj pjese dhe ka zbuluar disa gjëra më shumë për ceremoninë e Gresës, që mbase nuk i dinit.

Loading poll ...

E përmes videos së mëposhtme mund t’i mësoni të gjitha, intervistë që nuk duhet të lini pa e parë. /Lajmi.net/