Shoferi në gjumë makina fluturon, shikoni videon

Incidenti ka ndodhur në Sllovaki,në afërsi të qytetit Popradit.

Një burrë 44 vjeçar e kishte zënë gjumi në timon.

Këtë të enjte rreth orës 5 të mëngjesit në datën 20 dhjetor në video shihet që makina godet një ndarëse rruge dhe futet në tunel duke fluturuar në një lartësi mbi 6 metra.

Burri shpëton mrekullisht i padëmtuar, edhe pse makina urrotullua disa here.

Video u shpërnda në rrjetet sociale nga policia sllovake.

Loading poll ...


/Ora News.tv/