Shqiptari heq rrobat dhe noton në borë

Një video qesharake po qarkullon në rrjetet sociale.

Aty shihet një shqiptar teksa i gëzohet borës.

Ai madje i largon të gjitha rrobat dhe noton thuajse është në det.

Për më shumë, ndiqeni videon.

Tag: Shokun qe a Gzu si Ka Ra Bor ??

Loading poll ...

Gepostet von Fore me Gjakovar am Donnerstag, 10. Januar 2019