Shyhrete Behluli me Engjin, më elegante se kurrë në imazhin e fundit 

 

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj Engji duken shumë elegante.

Këngëtarja Engjëllusha Salihu e ka publikuar një foto të re në të cilën shihet pranë nënës, këngëtares Shyhrete Behluli, shkruan lajmi.net.

Të dyja duken shumë elegante, madje më elegante se kurrë më parë. Fustanet që kanë zgjedhur të veshin kanë ngjyrat e flamurit kombëtar, njëra kuq e tjetra zi.

Pranë imazhit ato kanë treguar se do të marrin pjesë në ahengun familjar të koleges së tyre, Rezmie Osmanit./Lajmi.net/