Si reagoj Remzia kur e ka për herë të parë renë e saj?

Këngëtarja Remzie Osmani ende vetë duket nuse, ani pse afro të 50-tave. Por, ajo po mbahet shumë mirë, shkruan “Kosovarja”.

Remzia sot duket më e freskët e më me stil sesa dikur. Këngëtarja, megjithatë ka treguar se nuk shpenzon shumë për grim dhe flokë.

Remzia ka treguar se ajo nuk shkon tek frizerët e grimeret për tu rregulluar dhe se këtë punë ia beson vetvetes, shkruan “Kosovarja”.

Remzia edhe renë e ka bukuroshe. Dhe, reagimi i këngëtares kur e ka parë për herë te parë Gezimen, ka qenë shumë pozitiv.

Siç kuptojmë, raporti mes tyre është i shkëlqyer, ani pse rrallë shihen nën shoqërinë e njëra tjetrës./Kosovarja/

Loading poll ...