Skerdi me dedikim për të dashurën

 

Skerdi Ago i ka dedikuar fjalë dashurie të dashurës së tij.

Skerdi Ago dhe Vesa Rama ka disa muaj që e kanë konfirmuar lidhjen, shkruan lajmi.net.

Këngëtari nuk heziton që të shfaqet në publik bashkë me të dashurën, e së fundi i ka kushtuar fjalë dashurie asaj.

“Ke bere shume gjera per mua dhe ke qene gjithmone krah meje❤”, ka shkruar Skerdi.

Këtyre fjalëve, Skerdi ia ka bashkëngjitur edhe një imazh ku ai dhe Vesa shfaqen përkrah njëri-tjetrit në borë. /Lajmi.net/