Skivi ‘përmallohet’ për kohën e shkuar kur këndonte pranë këtij bashkëpunëtori të vjetër

  Skivi e ka publikuar një fotografi të vjetër në Instagram, sigurisht me mikrofon në dorë por pranë një personi me të cilin ka bashkëpunuar dikur.      

Reperi Skivi e ka provuar sfidën dhe ka qenë një fotografi me mikrofon në dorë të cilën ka zgjedhur ta publikoj në llogarinë e tij në Instagram, shkruan lajmi.net.

Pranë tij në foto shihet Stine, njëri prej bashkëpunëtorëve të tij të vjetër. Ai, Ledri dhe Stine kanë bashkëpunuar dikur dhe kënga ”Ndaloje vrapin” edhe sot dëgjohet me shumë qejf.

Për një tjetër bashkëpunim mes të tre artistëve Stine ka folur në ‘Mirage’ gjatë një interviste të cilën ua sjellim në vazhdim./Lajmi.net/ 

                    View this post on Instagram                            

 

 @stine_records #10yearchallenge 

A post shared by   SKIVI  (@skivi_official) on