Sot në ditëlindjen e saj, Elvana Gjata bën dedikimin special

 

Këngëtarja Elvana Gjata e ka bërë një dedikim të veçantë me rastin e ditëlindjes së saj të 32-të.

Nëpërmjet një postimi në Instagram ajo e ka kujtuar ditëlindjen e 31-të, vitin e kaluar, atëherë kur e ka publikuar edhe albumin e veçantë ”3”, shkruan lajmi.net.

Pranë postimit ajo i ka thënë disa fjalë zemre për bashkëpunëtorët e saj dhe urimet nga fansat e shumtë pranë videos nuk kanë munguar.

”Si sot një vit më parë… Gezuar ditëlindjen “3” Faleminderit Pirro per muziken qe me dhurove e qe nuk te shteron kurre! Thank you Darko for an amazing work ok this project!”, ishin fjalët e saj./Lajmi.net/

Loading poll ...