Stërmbesa e Skënderbeut zemër për Seldi Qalliun, kështu e quan

  Seldi Qalliu së fundmi e ka publikuar projektin e ri muzikor dhe reagimi i stërmbesës së Skënderbeut, Sophie Castriota i ka habitur të gjithë.      

Sophie Castriota dhe Seldi Qalliu qenkan miq të mirë dhe kjo u kuptua pasi ajo i ka publikuar pak nga kënga e tij e re në Instastoryn e saj, shkruan lajmi.net.

”S’ka dashni” titullohet kënga e re në të cilën Seldi erdhi në duet me bjondinën seksi, Keisin.

Ky projekt muzikor u mirëprit nga publiku dhe në kanalin zyrtar në Youtube ka ecur mjaft mirë./Lajmi.net/