Stine i ka dy fjalë për Ponin dhe Eli Farën, mos e humbisni

Stine ka folur për dy koleget këngëtare, Ponin dhe Eli Farën dhe përgjigjen e tij nuk duhet humbur asesi.

Stine ishte i ftuar në rubrikën ‘Kë zgjedh’ e cila vjen në kuadër të emisioni ‘Mirage’, shkruan lajmi.net.

Ai ishte i ‘detyruar’ të zgjedh mes kolegëve të tij ndërsa kur erdhi radha te Poni dhe Eli Fara, Stine i ka thënë disa fjalë për to.

Për ta parë reagimin e tij kur e pyetet për të dyja këngëtaret dhe se çfarë thotë për to mos e humbisni intervistën e plotë që ju sjellin në vazhdim./Lajmi.net/