Surpriza e bukur që iu bë vëllaut të Dua Lipës

Vëllai i Dua Lipës ka pranuar befasinë më të mirë për ditëlindje.
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa bashkë me familjen po pushon në Ishujt Bahame, shkruan lajmi.net.

Në atë vend, ajo dhe prindërit e saj i kanë përgatitur një befasi vëllait të saj, Gjinit, me rastin e ditëlindjes.

Në imazhet që kanë ndarë në rrjete sociale, ata po argëtoheshin me muzikë e valle, kurse Gjini po frynte çirinjtë e tortës.

Kujtojmë që Gjin Lipa sot ka mbushur trembëdhjetë vjet jetë.

Loading poll ...