Tayna në “hall” me flokët, bën sërish një ndryshim

 

Tayna nuk rehatohet me flokët e saj dhe sërish e ka bërë një ndryshim.

Këngëtarja Tayna ka vendosur që ta ndryshoj sërish ngjyrën e flokëve dhe kjo është e disata herë që po e bën këtë, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe ajo ka zgjedhur që flokët ti lyej me ngjyrën rozë dhe kjo u mirëprit nga fansat të cilët i kanë shkruar komente pozitive pranë fotografisë së publikuar në Instagram.

Tayna u bë e njohur për publikun me projektin e saj ‘Columbiana’ dhe kënga e fundit e saj është dueti me Ledri Vulën.

Loading poll ...

Reperja nuk e ka ndërmend të nalet pasi po punon pa ndërprerë që të ‘godas’ edhe me ndonjë tjetër videoklip./Lajmi.net/