Tayna në super formë, në imazhet e reja duket ‘bombë’

Sot është një nga femrat më të komentuara në estradën shqiptare.

Reperja e njohur, Tayna përveç projekteve muzikore ajo është aktive edhe me postimet e shumta që bënë në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Edhe së fundi, Tayna ka sjellur një fotografi ku si çdo herë linjat e saj u vunë në fokus duke ekspozuar beli i hollë dhe këmbët seksi.

Kujtojmë që projekti i saj i fundit është kënga ‘Aje’ në bashkëpunim me reperin e njohur, Ledri Vula.