Tayna ngritë këmbët në…

Është një ndër emrat më të lakuar të estradës.

Bëhet fjalë për reperen e njohur, Taynën, e cila tanimë po përmendet për çdo hap që po bën, shkruan Kosovarja.

E imazhi i radhës që sjelli, mori vëmendje maksimale pasi erdhi në një veshje tejet të ngushtë dhe provokative, teksa kishte ngritur njërën këmbë lartë.

Si rrallë herë ajo pranoi pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet nga ndjekësit e saj, e ajo që e bëri të bujshëm imazhin e saj ishte edhe pëlqimi i Dafina Zeqirit.

Kjo po që na bëri të kuptojmë se ajo gëzon një relacion të mirë me të, përkundër konflikteve me të tjerët që ndan me kolegë, e që nuk janë aspak të pakta. /Kosovarja/