Tayna si kurrë më parë, joshëse dhe plotë sharmë!

Reperja nga Prizreni, Tayna kujdeset që çdo herë të sjell risi në dukjen e saj e që gjithmonë ia arrinë qëllimit.

Edhe në imazhin e publikuar së fundi reperja është shfaqur seksi derisa ka pozuar pranë një motori luksoz dhe veshje sportive, shkruan Indeksonline.

Sigurisht edhe këtë herë në fokus ishin format e saj të trupit, të pasmet dhe beli i hollë.

Ndryshe, projekti i saj i fundit është kënga ‘Aje’ i cili erdhi në bashkëpunim me reperin e njohur, Ledri Vula.