Tayna tregon se a të bëjë ndonjë këngë e saj me jetën personale

  Tayna ishte e ftuar speciale në edicionin festiv të emisionit “Mirage”.      

Tayna në këtë intervistë erdhi më ndryshe prej herave të tjera, duke treguar se si arriti që vetëm me 6 këngë të shndërrohet në senzacion të vitit, shkruan lajmi.net.

Rep-artistja ka folur për rrugën për të arritur deri këtu ku është tani, ndërsa tregoi edhe për planet që ka në të ardhmen.

Ndër të tjera, duke komentuar suksesin e secilës këngë, Tayna ka treguar nëse ndonjë prej këngëve të saj ka të bëjë me jetën private.

Më poshtë mund ta dëgjoni intervistën e plotë të Taynës dhe të kuptoni se çka tha ajo. /Lajmi.net/