“Te Siento”, kënga më e re nga Granit Dërguti dhe Eva

 

Granit Dërguti sapo ka publikuar projektin e tij të ri.

Granit Dërguti ka publikuar këngën e re me titull “Te Siento”, në duet me Eva Ndojën, shkruan lajmi.net.

Për tekstin dhe muzikën e këngës u kujdes vetë Graniti, mix/masterin e bëri Florent Boshnjaku.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin me titull “Te Siento”, të cilën e sjellin plot ritëm Graniti dhe Eva. /Lajmi.net/

Loading poll ...