Teuta Krasniqi, tërheqëse dhe joshëse në fotosesionin e ri

 

Emër shumë i dashur dhe mjaft i suksesshëm në showbizzin tonë.

Aktorja e njohur, Teuta Krasniqi ka realizuar një set të ri dhe mjaft të veçantë fotografik me të cilin ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve, shkruan lajmi.net.

Me grim të lehtë dhe flokë të lëshuara, Krasniqi vjen më në formë se kurrë pamja e së cilës është për tu admiruar.

Aktorja 36 vjeçare ka pranuar komente nga më të ndryshmet, teksa e përgëzojnë për fotosesionin  e realizuar.

Ndryshe, në intervistën e fundit të dhënë për  emisionin “Mirage”, ajo ka zbuluar detaje nga projekti i saj i ri. /Lajmi.net/