T’i shihnim Meden dhe Kreshën në një bashkëpunim, interesante apo jo?

Njëri këngëtar i muzikës popullore e tjetri i repit, bëhet fjalë për këngëtarin Medën dhe mbretin e repit Mc Kreshen.

Që të dy janë të dashur për publikun edhe pse i takojnë zhanreve të ndryshme,shkruan Kosovarja

Kushtrim Fazliu apo ndryshe Mc Kresha që prej kohës së paraqitjes së tij ka korrur mjaft suksese.

Këngët dhe bashkëpunimet e tij pëlqehen pa masë nga publiku.

Edhe Meda nuk është se ia len mangu, muzika e tij pëlqehet dhe dëgjohet gjithandej ku ka shqiptarë.

Loading poll ...

Të dy këngëtarët po ashtu janë aktiv në rrjetet e tyre sociale,shkruan Kosovarja

Në foton e postuar nga Meda në profilin e tij në Instagram shihen të dy këngëtarët bashkë.

Do ishte mjaft interesante ti shihnim në bashkëpunim. Se a ka diçka të tillë na mbetet të presim ditëve në vijim./Kosovarja/