Tifozja e kombëtares kuq e zi ngacmon imagjinatën e ndjekësve

 

Bukuroshja shqiptare është shfaqur provokative nga Milano e Italisë.

Bukuroshja shqiptare, Rike Roçi i ka realizuar edhe disa imazhe të reja profesionale, shkruan lajmi.net.

Këtë radhë ajo zgjodhi që gjoksin gjigant ta tregoj nëpërmjet të brendshmeve të zeza dhe foton nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit në Instagram.

Rike Roçi u bë fytyrë publike gjatë eksperiencës së saj në “Big Brother” e më pas edhe më e komentuar u bë para tre vitesh gjatë ‘Euro 2016’ si tifoze e flaktë e kombëtares shqiptare.

Sot Rike ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në llogarinë e saj në Instagram dhe emrin e saj e shohim nëpër shumë media./Lajmi.net/