Transformohet Afërdita Paqarada, nuk njihet

Afërdita Paraqara ka ndryshuar drastikisht pamjen dhe vështirë se njihet.

Ikona e bukurisë shqiptare së fundmi është transformuar me flokët e bardha, shkruan lajmi.net.

Afërdita Paqarada në Instagramin e saj e ka postuar një foto në të cilën shihet me flokë të bardha por duket se ka vënë paruke.

E gjithë kjo sipas të gjitha gjasave për një projekt të ri apo fotosesion, pasi në një postim tjetër ajo e ka publikuar një kamerë profesionale me të cilën tregon se diçka shumë shpejt do të vijë diçka e re nga ajo.

 

Loading poll ...