Travis Scott, The Weeknd dhe Sza në përfundim të klipit ‘Power is Power’

 

‘Power Is Power’ është kënga në kuadër të serialit shumë të popullarizuar amerikan ‘Game Of Thrones’

The Weeknd, Travis Scott, Sza janë duke punuar për përfundimin e klipit të ‘ Power is Power’ shkruan TMZ, transmeton lajmi.net.

Hiti ‘Power Is Power’ është kënga në kuadër të serialit shumë të popullarizuar amerikan ‘Game Of Thrones’ e cila u lansua ditë më parë.

Të shtunën me datën 20.04 amerikani Scott lansoi një fotografi në Instagram me një veshje ‘mesjetare’ e cila mendohet se është pjesë e koreografisë së klipit të ri.

Xhirmet janë mbajtur javën që shkoi në SHBA dhe klipi pritet të lansohet së shpejti. /Lajmi.net/