Trim Jetullahu paralajmëron projektin e ri

 

Trim Jetullahu është njëri prej reperëve më të pëlqyer shqiptarë.

Ai është mjaft aktiv në projekte muzikore ku lirshëm mund të themi se sjell shpesh për fansat e tij, shkruan lajmi.net.

E në imazhin e ndarë me ndjekësit në Instagram, Trimi thotë se kënga e re që do sjell do jetë në një tjetër nivel.

“Mezi po pres me sjell këngën e re, në një tjetër nivel”, ka shkruar ai.

Edhe pse nuk është nën menaxhim të ndonjë labeli, muzika e Trimit pëlqehet dhe dëgjohet anembanë.

“Pa mu” dhe “La la”, janë dy projektet e fundit që Jetullahu ka lansuar për publikun dhe fansat e tij të shumtë, ndërsa tani presim të shohim se çfarë do sjell. /Lajmi.net/