Trim Jetullahu përgatit një befasi për fansat

  Në vitin 2018, Trim Jetullahu ishte mjaft aktiv me projekte muzikore.      

Duket se edhe këtë vit, Jetullahu nuk do të ndalet i cili tashmë ka paralajmëruar këngën e radhës që do ta publikojë këtë javë, shkruan lajmi.net.

Përmes një video të ndarë me ndjekësit në Instagram, Trimi bën të ditur se projekti i ri i tij lansohet të dielën, madje sjell edhe një pjesë të këngës.

“PA MU .❄️? E DIEL, ORA 14:00 …..”, ka shkruar ai.

“LA LA”, mbetet kënga e fundit e Trimit e lansuar para një muaji dhe ka mbledhur mbi një milion klikime në Youtube. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 PA MU .❄️? E DIEL, ORA 14:00 ….. 

A post shared by   Trimi.  (@trimijetullahu) on