Trimi kritikon reperët që bëjnë ‘dissa’ e sulme ndaj kolegëve të tyre

  Trim Jetullahu ka komentuar reperët që bëjnë ‘dissa’, sulme e rrahje me kolegët e tyre.      

Trim Jetullahu ishte i ftuar në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Ai ka folur lidhur me projektin e tij të fundit dhe suksesin e tij si një artist që funksionon pa ndonjë menaxhment.

Meqë kohën e fundit janë bërë ‘trend’ të bërit ‘dissa’ dhe sulme mes reperëve, Trimi ka një kritikë të fortë për këta artistë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 6:38 mund të mësoni se çfarë tha Trimi. /Lajmi.net/

Loading poll ...