Truprojat pastrojnë trenin para se të zbresë Kim Jong-un

 

Loading poll ...

Njerëzit dëshmuan një skenë mjaft të veçantë pas mbërritjes së Kim Jong-un në Vladivostok. 

Kur treni po ndalonte, truprojat e Kim dolën jashtë në platformë për të pastruar derën në mënyrë që shefi i tyre të dilte jashtë.

Të veshur me kostume dhe doreza të bardha, burrat nga Korea e Veriut vrapuan pranë trenit dhe fshinë tërësisht dyert e trenit të blinduar, me të cilin Kim udhëtoi për takimin e tij të parë me Presidentin Vladimir Putin.

/Ora News.tv/